דף הבית
צוות ההנהלה

צוות ההנהלה

עם ידע וניסיון של למעלה מ-15 שנים, אנו יודעים כי הנכס החשוב
והיקר ביותר - הוא האנשים.

הכירו את הפנים של Segment

סתיו שחם

מייסד, מנכ"ל

בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות, רואה חשבון מוסמך ולזכותו למעלה מ-20 שנות פעילות וניסיון בייעוץ לחברות ותאגידים, פיתוח מערכות מידע והובלת פרויקטים מורכבים ובעלי היקף רחב. ייסד את Segment טכנולוגיות מידע באוגוסט 1999, יחד עם חן שחם אחיו. כיום, מוביל סתיו את החזון והפעילות העסקית הגלובלית של החברה.

בנימה אישית:
משתתף בתוכנית הכרישים בערוץ קשת 12. הבעלים לשעבר של מועדון הכדורגל הפועל כפר סבא. שחיין מקצועי בעברו ושותף פעיל בטריאתלונים, אך את רוחו התחרותית ואהבתו לספורט ולקהילה משקיע סתיו בעיקר בתרומה לקהילה

חן שחם

מייסד, מנהל טכנולוגיות ראשי

בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, עם ותק של 20 שנות ניסיון במגוון עשיר של תחומי מערכות מידע, פיתוח תוכנה, אבטחת מידע, אופטימיזציית תהליכים. נמנה עם מייסדי Segment טכנולוגיות מידע . חן יוזם ומנהל פיתוח ממוקד-לקוח, ומוביל את כל שלבי הייזום, התכנון, העיצוב והפיתוח של מוצרי החברה.

בנימה אישית:
נשוי לרונה +3. מתגורר ברמת השרון.

איריס שחם

סמנכ״ל כספים ושירות לקוחות

בעלת תואר MBA ותואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות. רואת חשבון מוסמכת משנת 2000. בוגרת Ernst & Young , בעלת ניסיון רב שנים כמנהלת כספים בחברת התרופות הבינ"ל TARO ובחברת IDE – הנדסת התפלה. בעלת ניסיון עשיר בתחום הטכנולוגי והפיננסי בקרב לקוחות רבים בישראל ובחו״ל. פועלה של איריס ועובדיה ב-Segment מבטיח כי כל אלפי משתמשי המערכות של החברה יקבלו מענה איכותי ותשומת לב אישית.

בנימה אישית:
אוהבת את החיים ומשתדלת לנצל כל רגע. נשואה לסתיו + 4 ילדים. דוגלת באורח חיים בריא של תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית מרובה כולל מירוצים והשתתפות בטריאטלונים.

אור ברק

סמנכ״ל מחקר ופיתוח

בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות, עם ותק של עשור בפיתוח פתרונות תוכנה ארגוניים, הובלת פרויקטים מורכבים רחבי היקף וניתוח תהליכים. הניסיון של אור בניהול ופיתוח תוכנה, משתרע לאורך מאות פרויקטים רחבי היקף בסביבות ארגוניות גלובליות ומקומיות כאחד.

בנימה אישית:
נשוי לאורטל + 2. מתגורר במודיעין.
תחביבים: לטוס במצנח רחיפה ממונע (ממ"ג)

מיקי שחם

סמנכ״ל תכנון וניהול פרויקטים

בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה, ובעל MA בכלכלה. מיקי מביא עימו ניסיון של למעלה מ-40 שנות ניהול פרויקטים של מערכות מידע והנדסה. כבר למעלה מעשור מוביל את פעילות מיקור החוץ של Segment, באמצעות מתן פתרונות טכניים מתקדמים ללקוחות ופרויקטים בעלי צרכים ייחודיים.

בנימה אישית:
סב גאה ל-6 נכדים, מכור לטיולים בעולם, חולה ספורט ולעולם לא יפסיד משחק של הפועל כפר סבא בכדורגל.

חוה לפידות

חשבת ראשית

בוגרת חשבונאות בכירה בהשכלתה ומקצועה, ובנוסף בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה. חוה מנהלת את הפעילות הכספית של Segment כבר למעלה מעשור, ואחראית בין היתר על תזרים המזומנים של החברה, פיקוח ותכנון פיננסי, דיווחים כספיים והצבת החברה ברמה הגבוהה ביותר של רשות הרגולציה הפיננסית הבינ״ל (IFRS) ובהתאם לתקינה חשבונאית (FASB).

בנימה אישית:
אמא גאה ל - 3 ילדים, סבתא ל - 8 נכדים, אוהבת לצפות במשחקי כדורגל, חובבת סרטים והצגות, ולעולם לא תוותר הידרו-תרפיה.

ורד קלמפנר

מנהלת מחלקת מכירות

בעלת תואר ראשון BA במדעי ההתנהגות ותואר שני M.Sc בניהול והתמחות בהתנהגות ארגונית. הצטרפה ל-Segment בשנת 2003. לאורך השנים עוסקת בניהול המכירות ושיווק מוצרי Segment לסוגיהם ועל כן בעלת ידע נרחב בעולם הקמעונאות ובקיאה במגוון מערכות החברה, בהיבט טכני ותהליכי. עוסקת בקידום פרויקטים ועבודה מול גורמי מפתח ברשתות שיווק וחברות קמעונאיות במגוון תחומים, ועובדת בהרמוניה ושיתוף פעולה עם סובביה.

בנימה אישית:
נשואה ואמא לשלושה ילדים, קמה בבוקר עם חיוך, מבלה שעות פנויות בחדר הכושר, ואוהבת לאפות ולבשל לבני המשפחה.
נמרצת, אנרגטית ואוהבת ספורט ופעילויות אקסטרים.

לייעוץ והכוונה

מלאו פרטים ונשמח לתאם פגישה