דף הבית
אודות Segment

אודות Segment

סיפור על אנשים, חזון והצלחה

בשנת 1999 בוגרי יחידה 8200 רו"ח סתיו שחם וחן שחם, הגו רעיון לפתח קהילה עסקית למסחר אלקטרוני. מה שהתחיל כרעיון פשוט, צמח והפך במהלך השנים לחברה ענפה ומצליחה עם עשרות עובדים המעניקים שירות לאלפי לקוחות, עשרות קהילות עסקיות, פעילות חובקת עולם, ואלפי משתמשים פעילים המבצעים העברה של למעלה ממיליון מסרים יומיים. הצוות המקצועי כולו – החל מהמייסדים, דרך צוות ההנהלה, השותפים לעשייה ועד אחרון העובדים – מורכב מאנשים החיים ונושמים את החזון של Segment להפוך את עולם טכנולוגיות המידע לנגיש יותר, יעיל יותר וחכם יותר.

מקצועיות, יצירתיות, חדשנות טכנולוגית ועשייה מאתגרת ומספקת – הם אלו שהופכים את שיתוף הפעולה עם Segment למסע טכנולוגי מרתק ומהנה.

שיתופי פעולה ייחודיים עם חברות וארגונים מובילים

מיום הקמתה, דוגלים מנהליה ובעליה של Segment על פיתוח וקיום רשת ענפה של קשרים עסקיים, לצד ביסוס מעמד איתן בקרב חברות וארגונים מובילים בתעשיות המשיקות לתחומה. כך למשל, נוצר שיתוף פעולה ייחודי ובלעדי עם חברת SAP העולמית, במטרה לספק את מערכת ה-ERP המובילה בעולם ללקוחות SMB. שיתופי הפעולה הנרחבים של Segment עם חברות גדולות ומשמעותיות לצד שילוב כלים ופיתוחים טכנולוגיים מבית, מאפשרים לספק ללקוחות מענה הוליסטי לצרכיהם, והופכים את Segment לחוד חנית וחברה מובילה בתחום טכנולוגיות המידע ומתן פתרונות מבוססי תוכנה לתעשייה, קמעונאות ומסחר.

פתרונות טכנולוגיים-עסקיים בהתאמה אישית

החברה מבוססת על האמונה כי ידע, יעילות וחדשנות הם מנועי הצמיחה אשר יסייעו להגשים את חזונה. Segment שמה לה למטרה לספק מוצרי תוכנה חדשניים ומותאמים אישית, ופתרונות עסקיים מוצלחים לקמעונאים, גופים עסקיים, גופי רכש, אספקה והפצה ברחבי העולם. ולראייה, כל מוצרי החברה הם פרי פיתוחה הבלעדי של החברה. כדי להגשימה, פעלה החברה ליצירת Ecosystem המשלבת את כלל השירותים והמוצרים במרחב ומעניקה פתרון מקצועי מקצה לקצה:

פורטלי ספקים ופורטלי לקוחות

מערכות B2B מבוססות ענן להעברת מסרים אלקטרונים (EDI)

חשבוניות דיגיטליות וחתימה אלקטרונית

יישום, הטמעה ופיתוח של SAP Business One

מערכות תנועת קהל

פרויקטי תוכנה ומיקור חוץ

פיתוח ויישום מערכות MES

פתרונות ייחודיים מבוססי בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח

כל מוצר מותאם באופן אישי לצרכי הלקוח (המקומיים והבינלאומיים), ומגובה בגישה בלתי מוגבלת 24/7 מכל מקום, ותמיכה אישית ישירה לעסקים.

We Innovate & Deliver
הצטרפו אלינו
Segment

לייעוץ והכוונה

מלאו פרטים ונשמח לתאם פגישה